top of page

Veľkonočné prekvapenia

Aktualizováno: 26. 3. 2020


Dlho sme rozmýšľali, čo pripraviť na Veľkú noc. Chceli sme urobiť podobný balíček ako na Vianoce. Nakoniec sme vymysleli niečo lepšie. Objednávky prijímame do pondelka 30.3.2014.

Rozhodli urobiť radosť malým kupačom a máme pre nich čokoládové fúziky (lieskové orechy, datle, strúhaný kokos, naturálne kakao, vanilka). Nainštalované v takomto jarnom košíčku slúžia aj ako dekorácia.

Cena za kus: 1,- EUR

Cena za 5 ks, vrátane košíčka, výplne a vajíčok: 15,- EUR

Kupačom môžete tiež darovať čokoládové bonbóny s veľkonočnou tematikou. Sú pripravené z ručne temperovanej čokolády z poctivých ingrediencií: kakaové maslo, naturálne kakao a bio kokosový cukor. V balíčku je cca 30g čokolády, čo je asi 5 bonbónov a jedny hipsterské fúziky.

Cena: 6,- EUR

Posledná ponuka je náš výber z tôrt. Dáme do krabice PÄŤ DRUHOV TÔRT a vytvoríme tak krásnu farebnú tortu. Určite sa bude skladať z dvoch noviniek a to After-Eight a Malinovo-vanilkovej torty. Vybrali sme aj obľúbený Pomarančový cheesecake. Volíme aj klasickú Čokoládovo-banánovú, lebo tá chutí všetkým. Ak ste narátali štyri, máte pravdu. Jedna chýba. Napíšte nám, ktorú by ste chceli ochutnať, prípadne ponúknuť svojej veľkonočnej návšteve a vyhrajte.

UPDATE: súťaž už prebehla a na základe vašich túžob sme sa rozhodli nakoniec urobiť balíček z nasledovných tôrt

  • AFTER-EIGHT S RUČNE TEMPEROVANOU ČOKOLÁDOU

  • MALINOVO-VANILKOVÁ TORTA

  • ČOKOLÁDOVO-LIMETKOVÁ TORTA

  • ŠKORICOVÁ SO SKRYTÝMI MALINAMI

  • TROPICKÁ MANGOVÁ TORTA Z LETECKY DOVEZENÉHO MANGA

Cena: 60,- EUR (foto je ilustračné)

SÚŤAŽ - SÚŤAŽ - SÚŤAŽ

Čo môžete vyhrať?

Výber z tôrt alebo balíček čokoládových bonbónov s fúzikmi. Pri tortách je potrebný osobný odber 2./3.apríla 2014 v Bratislave. Bombóny pošleme aj poštou.

Ako na to?

  • Pozri si ponuku našich toriet TU.

  • Na našom Facebooku pod linkom na tento článok odpovedzte na otázku "Ktorú tortu (okrem tých, ktoré už vo výbere sú) by ste odporúčali do veľkonočného výberu?"

  • Zdieľaj tento článok na facebooku.

Vyhodnotenie?

22.3.2014 vyhodnotíme, ktorá torta má najviac hlasov a tá sa dostane do výberu. Zo všetkých zúčastnených, ktorý splnili podmienky vylosujeme jedného, ktorý si na veľkú noc pochutí na našom výbere.

Držíme palce!

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page