top of page

Pánu učiteľovi z lásky

Aktualizováno: 26. 3. 2020


Pamätáte si ten film? Ja som ho prvý krát zaregistrovala, keď som končila základnú školu. Všetkým nám bolo naozaj smutno za úžasným triednym Karolom. Spolužiačka našla text úvodnej piesne filmu a mám pocit, že sme mu ju na rozlúčku dokonca aj spievali.

Na začiatku sme sa ho možno aj trochu báli, bol vysoký a mal hrubý hlas. Dával asi dvojminútovky z letopočtov a vybraných slov. Na hudobnej nám hral na fúkacom klavíri slovenské národné pesničky (do dnes viem všetky slová). Na koncoročný výlet nás zobral pešo zo Svitu na Sliezky dom a späť. Bol férový a my sme ho mali naozaj radi. Aj teraz, keď ho nádhodne stretnem u nás vo Svite, mám radosť a usmievam sa ešte hodnú chvíľu.

Ak aj vy máte pedagóga, ktorého máte radi a chcete mu darovať čosi netradičné, skúste siahnuť po našom koncoročnom balíčku. Obsahuje 3 kúsky raw torty a 1 balenie Cold Brew Coffee. Všetko to pekne zabalené v papierovej taške. Ready to go.

V balíčku budú momentálne hitovice: Čokovanilla-brownie, Škoricová s malinami, Tropická mangová z letecky dovezeného zrelého manga. Bude to krásna farebná a sladko-korenisto-ovocná krabička. (torty na obrázku sú ilustračné)

A čo to je tá ColdBrew káva? Je to káva, ktorá sa lúhuje za studena viac ako 16 hodín. Používaním studenej vody vyniknú sladšie chute, obsahuje o 70% menej kyselín a poriadnu dávku kofeínu. Robí ju Janka s Jurajom, mladým chlapcom s priezviskom Roháč, preto značka Stagbeetle Cold Brew Coffee. Dobre vychladená, priamo z ploskačky, chutí ako to najlepšie frapé. Osvieži a prebudí.

Cena balíčka: 12,- EUR

Obsah balíčka: 3 kúsky raw koláčika, 1x flaška Stagbeetle Cold Brew Coffee, papierová taška

Miesto odberu: Balkánska 144, BA

Deň odberu: 25.6./štvrtok alebo 29.6/pondelok

Čas odberu: ideálne po 18:00h., pre iné časy nás kontaktujte

Objednávky: befresh@befresh.sk

Prajeme Vám krásny a úspešný koniec školského roka.

BeFresh Tím

87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page