top of page

Smoothie s chlorellou, jahodami a banánom


Ako sme spomínali v článku Chlorella, Fitshaker, Bambusové slamky, chlorella pyrenoidosa je jedným z najefektívnejších pomocníkov pri vnútornej očiste. Obsahuje látky, ktoré na seba dokážu viazať toxíny a iné škodliviny a za pomoci tekutín ich dostanú z tela von. Pre viac informácií priamo od znalkyne superfoods Marianny Makušovej z GreenPower si prečítajte celý článok.

Nemusí chutiť úplne každému, tak prečo ju nezamaskovať do pekného, štýlového, farebného smoothie? Podľa mňa je ideálna hlavne v zimných mesiacoch, kedy zeleným listom zo supermarketu nie veľmi dôverujem.

Smoothie s chlorelou, jahodami a banánom

Ingrediencie:

2 banány

hrsť mrazených (ideálne vlastnoručne nazbieraných) jahôd, či iných bobúľ

10-15 tabletiek chlorelly

voda z kokosového orecha, prípadne obyčajná voda

Banány, bobule a vodu vymixujeme do hladka a polovicu oddelíme. Do zvyšnej časti primixujeme chlorellu. Do pohára nalejeme jahodový smoothie. Na tenké plátky najkrájame banány, poukladáme na jahodovú vrstvu a nalejeme chlorellovú časť. Takto si môžeme urobiť vrstiev, koľko sa nám do pohára zmestí.

Ak sa vám páči tento štýlový smoothie pohár, môžete si ho kúpiť v našom eshope TUTO. Máme aj Chlorellu a iné superpotraviny od firmy GreenPower :)

61 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page