• Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Sledujte Befresh aj na sociálnych sieťach
Please reload

Vyhľadávanie

February 26, 2019

February 20, 2019

July 23, 2018

Please reload

Najnovšie recepty

Májové novinky

May 12, 2015

1. VIDEORECEPTY

 

Už minulý rok ma oslovili z TV Markíza na spoluprácu pri tvorbe ich nového portálu VARENÝ PEČENÝ. Nájdete v ňom rôzne recepty a tiež tipy na živé BEFRESH dobroty. Rozhodla som sa, že pre vás na môj web postupne pridám každý videorecept zvlášť a tak vám zjednoduším vyhľadávanie.

 

Celý tím v markizáckom štúdiu bol skvelý, pripravili mi ingrediencie, maskérka ma zamaskovala, a ja som tam potom strávila celý deň. Natočili sme asi 10 videoreceptov. Nebude pre vás ťažké identifikovať, ktoré video bolo jedno z posledných. Nie je to veru až také jednoduché stáť skoro 10 hodín pred kamerov. Ten úsmev už nejak nedržal :)

Foto: V tomto recepte ukazujem, ako ľahko otvoriť mladý thajský kokosový orech.

 

2. KREATÍVNY PIKNIK

 

23.5.2015 sa opäť uvidíme v Hrubej Borši na Kreatívnom pikniku. Kto túto akciu nepozná, určite by mal vedieť, že sa na nej dajú zaobstarať všelijaké ručne vyrobené vecičky, háčkované cool hračky, oblečenie, doplnky do domácnosti, varešky, ekologické krémy, nálepky a v neposlednom rade aj jedlo. Najčastejšie koláčiky a kávička. 

 

So stánkom Befresh som sa prihlásila hneď na prvý Kreatívny piknik. Bola so mnou predávať aj moja maminka, ktorá po chvíľke ostychu predala všetko všetkým dookola. Vykľul sa z nej naozaj výborný parťák na takého akcie. Tentokrát sa budete môcť zoznámiť s mojou kolegyňou Miškou. 

 

Všetkých vás srdečne pozývam do nášho stánku. Máme pripravené aj prekvapko vo forme nových druhov koláčikov, ktoré prvý krát predstavíme práve na Kreatívnom pikniku. Už máte otvorený diár a píšete si? Dobre. Tak čaute.

 

 Foto: Na fotke s kamarátom Miškom, ktorý pripravil fajnový cícerový guláš a slané bureky.

 

3. SLOVAK FOOD FESTIVAL

 

Deň po pikniku pôjdeme na další. Tentokrát na Najväčší piknik v meste nazvanom SLOVAK FOOD FESTIVAL. 

 

Tam vo štvorici tvorenej Lenkou zo Zdravé pečenie, Dušanom Plichtom, kuchárom Pepem  a BEFRESH pripravíme občerstvenie pre výhercov súťaže, ktorú vyhlási SFF. Určite to bude niečo zdravé a chutné. Preto sledujte facebookovú stránku festivalu a zapojte sa. 

 

Každý bloger dostane aj 45 minútový priestor na pódiu, kde sa predstaví, niečo pripraví, vy sa môžete inšpirovať, ochutnať a opýtať. Určite budeme všetci radi, keď nás prídete podporiť.

 

Harmonogram vystúpení blogerov na SFF je tu:

 

piatok 19:00 - 19:45    Kuchár Pepe                    
sobota 13:00 - 13:45   Dušan Plichta                   
sobota 17:00 - 17:45   Lenka Zdravé pečenie    
nedeľa 12:00 -12:45    Zuzana Befresh                

nedeľa 15:00 - 17:00   SPOLOČNÁ EXHIBÍCIA
 

 

Foto: Z tlačovej konferencie ku SFF so Saškou, ktorá robí festivalu PR

 

 

 

 

Please reload