• Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Sledujte Befresh aj na sociálnych sieťach
Please reload

Vyhľadávanie

February 26, 2019

February 20, 2019

July 23, 2018

Please reload

Najnovšie recepty

Green Power a vyhlásenie výsledkov FB súťaže

November 16, 2015

 

Ako som už spomínala pri vyhlasovaní súťaže, skamarátili sme sa s firmou GREEN POWER. Jej hlavnou postavou je Marianna, krásna a naozaj superfood práškov znalá ženská. Keďže v súčasnosti je v ponuke už riadne veľa superfood prípravkov, opýtali sme sa jej, prečo práve Green Power. Tu je fundovaná odpoveď:

 

"Zelené doplnky výživy Green Power sú spracované šetrným spôsobom, pri nízkych teplotách, vďaka čomu sú v nich zachované aj citlivé živiny. Na etiketách sú uvedené tabuľky s výživovými hodnotami, zákazník teda vie, čo konzumuje.

 

JačmeňOvos Green Power sú organické prášky z trávnych štiav. Tráva sa pestuje na ekologických farmách v Utahu vo výživnej pôde. Odšťavovanie trávy a sušenie štiav prebiehajú pri teplote len do 2°C. Vďaka jedinečnej technológii spracovania si prášky zachovajú vysoké hodnoty živých enzýmov. 100g prášku obsahuje až 900mg chlorofylu, viac ako 620 000 jednotiek SOD (superoxid dismutáza - silný antioxidant) a ďalších bioaktívnych zložiek.

 

ChlorellaSpirulina Green Power sú tablety z mikrorias, 100% čisté, bez akýchkoľvek prídavných látok (žiadne stabilizátory či obaľovacie zložky). Pochádzajú z Taiwanu, kde sú ideálne klimatické podmienky na ich pestovanie. Chlorella Green Power je odroda pyrenoidosa, najúčinnejšia odroda na detoxikáciu. Pri spracovaní mikroriasy sa špeciálnou technológiou naruší jej bunková stena čím sa sprístupnia živiny a zvýši ich vstrebateľnosť až na cca 90%. Podiel CGF (chlorella rastového faktoru) sa v závislosti od výrobnej šarže pohybuje v rozmedzí od 15 do 17%.

 

Camu Camu Green Power má v porovnaní s podobnými produktmi najvyšší obsah prírodného vitamínu C. V 100g Camu Camu prášku je minimálne 19% vitamínu C (zvyčajne okolo 20%)."

 

Čo nám však Marianna v tejto odpovedi nepovedala je, že firma naozaj precízne hľadala to najlepšie. Vzorky z každého kúta sveta si nechala otestovať v laboratóriách, kde výsledky ukázali práve na tieto produkty. Môžete si byť teda istí, že to nie je nejaká číska somarina z aliexpresu. 

 

Minulý týždeň sme súťažili o takýto namakaný balíček: Green Power Shaker, Jačmeň, Ovos a Camu Camu. Súťažiaci nám posielali recepty na svoje obľúbené smoothies. Kto vyhral? 

 

Gratulujeme. Prosíme Eriku, aby nám poslala email na befresh@befresh.sk spolu s adresou a telefónnym číslom. Výhru z obrázku pošleme poštou :)

 

 

Please reload