• Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Sledujte Befresh aj na sociálnych sieťach
Please reload

Vyhľadávanie

February 26, 2019

February 20, 2019

July 23, 2018

Please reload

Najnovšie recepty

Smoothie ako od Shreka

Vonku je stále sychravo a aby sme sa vyhli chorobám, treba telu dodať poriadnu dávku vitamínov. Dnes v spolupráci LeMini/Befresh prezradíme tajomstvo “shrekovského” zeleného smoothie, ktorý je taký jednoduchý, že si ho deti zvládnu namixovať aj samy. Čo viac si priať?

 

Smoothie sa stáva čoraz populárnejším zdravým nápojom. Pripravuje sa len z čerstvého ovocia a zeleniny a vďaka tomu je skutočne bohatý na vitamíny. U Zuzky doma je tento jemný a výživný koktejl dokonca taký obľúbený, že iné raňajky si rodina ani nevie predstaviť. Milujú ho aj deti, a tak ich môže ráno vypraviť do škôlky s potrebnou dávkou energie a úplne bez obáv, že by im chýbali vitamíny.

 

Zelený smoothie podľa Elišky Frešo
 
Ingrediencie:

hrsť hrozna
2 – 3 hrste baby špenátu
2 banány
2 hrušky
polovica cukety

 

Postup:

Prípravá smoothie je taká nenáročná, že ju vôbec ťažko nazývať postupom. Všetky ingrediencie len vložíme do nádoby, rozmixujeme (ideálne na rýchlo-otáčkovom mixéri) a nalejeme do pohárov. 

 

Na servírovanie možno použiť aj zaváraninové fľašky alebo štýlové smoothie poháre z nášho Eshopu.

 

Tip pre vás: Ak vaše deti odmietajú smoothie len preto, že “čudne vyzerá”, zaobstarajte si nepriehľadnú fľašu či pohár – to by vám malo pomôcť trochu im prejsť cez rozum. Tiež existujú fancy „kapsičky“ v podobnom štýle, ktoré kúpite napríklad na www.papamezdravo.sk.

Please reload