• Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Sledujte Befresh aj na sociálnych sieťach
Please reload

Vyhľadávanie

February 26, 2019

February 20, 2019

July 23, 2018

Please reload

Najnovšie recepty

Smoothie s chlorellou, jahodami a banánom

January 28, 2016

Ako sme spomínali v článku Chlorella, Fitshaker, Bambusové slamky,  chlorella pyrenoidosa je jedným z najefektívnejších pomocníkov pri vnútornej očiste. Obsahuje látky, ktoré na seba dokážu viazať toxíny a iné škodliviny a za pomoci tekutín ich dostanú z tela von. Pre viac informácií priamo od znalkyne superfoods Marianny Makušovej z GreenPower si prečítajte celý článok.

 

Nemusí chutiť úplne každému, tak prečo ju nezamaskovať do pekného, štýlového, farebného smoothie? Podľa mňa je ideálna hlavne v zimných mesiacoch, kedy zeleným listom zo supermarketu nie veľmi dôverujem. 

 

Smoothie s chlorelou, jahodami a banánom

 

Ingrediencie:

2 banány

hrsť mrazených (ideálne vlastnoručne nazbieraných) jahôd, či iných bobúľ

10-15 tabletiek chlorelly

voda z kokosového orecha, prípadne obyčajná voda

 

Banány, bobule a vodu vymixujeme do hladka a polovicu oddelíme. Do zvyšnej časti primixujeme chlorellu. Do pohára nalejeme jahodový smoothie. Na tenké plátky najkrájame banány, poukladáme na jahodovú vrstvu a nalejeme chlorellovú časť. Takto si môžeme urobiť vrstiev, koľko sa nám do pohára zmestí. 

 

Ak sa vám páči tento štýlový smoothie pohár, môžete si ho kúpiť v našom eshope TUTO. Máme aj Chlorellu a iné superpotraviny od firmy GreenPower :)

Please reload