top of page

CATERING​

INTOLERANCIA JE PRE NIEKOHO PROBLÉM, PRE NÁS JE TO VÝZVA

 

OBJEDNÁVKY: Záleží od náročnosti cateringu, ale najneskôr však 3 dni vopred.​

PREVZATIE:

Osobný odber: Bratislava      

Kuriér v rámci Bratislavy: 20,- EUR            ​

 

Pripravujete párty, konferenciu, či vernisáž? Chcete prekvapiť svojich hostí smoothies, či netradičnými vegánskymi sladkosťami bez laktózya bez lepku? Catering vieme pripraviť aj na mieru vo firemných farbách, či použitím obľúbených ingrediencií.

  

Objednajte si už dnes na befresh@befresh.sk

IMG_3344.jpg

SMOOTHIE MORNING

Čerstvé smoothie pre zamestnancov ako ranný bonus je veľmi obľúbený. Smoothie pripravujeme z kvalitných surovín a vieme ho pripraviť aj vo farbách vašej značky. 

 

Servírujeme v 100% kompostovateľných pohároch. Keďže popdporujeme zero waste, budeme radi servírovať smoothies do vlastných pohárov zamestnancov. 

MF_190819_NovoNordisk-X-Bionic_0892_web.

MOBILNÁ ŠKOLA VARENIA

Od roku 2013 sme s mobilnou školou varenia Befresh naučili množstvo ľudí pripravovať delikatesy v Bratislave. Zavítali sme aj do Sliača, Popradu, Prešova a Patiniec.

Náš team to zvládne v zasadačke, u vás doma, na záhrade či na pláži. Najčastejšie navštevujeme firmy v rámci tzv. Zdravých festivalov, či Dňoch zdravia. 

DSCF3615.jpg

PRIVAT COOKING SCHOOL

Naučte sa pripravovať jedlá z ingrediencií výlučne rastlinného pôvodu pod taktovkou Zuzany Frešo, absoloventky Matthew Kenney Culinary Institute. 

Malé skupinky sú zárukou plnej pozornosti lektorky. Skladbu menu si môžete navoliť podľa vašich preferencií.

Scented Candles

RAŇAJKY PRE DUŠU

Veľmi čerstvá novinka!

 

Viac informácií neskôr.

bottom of page